Konsertoversikt

25 Juli
STAUT
20:29
Klovner i kamp
Trollrock 19:00
Bøgdabråk
23:00
Erik og Kriss
Cir.Cuz
22:00
Staysman & Lazz
22:00
Katastrofe
22:00
Triana Iglesias
22:30
Ni Liv
22:30
Byting
18:40
26 Juli
Klovner i kamp
21:30
moi
11:30
Byting
23:00
Bøgdabråk
23:00
Trang Fødsel
Canal Street 21:30
Triana Iglesias
Triana Iglesias
27 Juli
Adelén
Ullevål Stadion 17:25
30 Juli
STAUT
23:30
Byting
21:30
01 August
Ni Liv
16:30
Cir.Cuz
RaumaRock 19:30
02 August
STAUT
23:00
Bøgdabråk
21:00
Byting
Old River Saloon 21:30
Madcon
Fosnavåg Sentrum Utendørs 17:30
Byting
13:00
03 August
Gatas Parlament
Spikersuppa 14:00
07 August
Madcon
Skalldyrfestivalen 21:14
08 August
Erik og Kriss
Steinkjermartnan
Cir.Cuz
Kolvereiddagene 23:30
Robin og Bugge
18:30
Atle Pettersen
21:00
Silya
22:30
Trang Fødsel
Skalldyrfestivalen 22:30
09 August
STAUT
23:00
Onkel Tuka
15:00
Staysman & Lazz
Byting
Telemarksfestivalen
Sjuende Far i Huset
23:00
Robin og Bugge
Fitjar Kultur og Idrettsbygg 17:00
Triana Iglesias
01:00
Di derre
Steinkjermartnan
15 August
STAUT
Singsaas Kulturarena
Bjørn Rosenstrøm
Ølfestivalen
Di derre
16 August
STAUT
Paviljongen 22:45
Byting
Paviljongen 21:00
Bøgdabråk
Sjuende Far i Huset
Katastrofe
Stevneplassen
Staysman & Lazz
Stevneplassen
Cir.Cuz
Don Martin
Rockefeller Music Hall
18 August
A-Lee
Meieriet i Sogndal
Robin og Bugge
Universitetet i Stavanger 19:30
Staysman & Lazz
Campus, Universitetet i Stavanger 18:00
Byz
Meieriet i Sogndal
19 August
Staysman & Lazz
Kroa i Bø 21:30
Katastrofe
Kroa i Bø 21:30
20 August
Erik og Kriss
Adelén
18:30
22 August
Erik og Kriss
Kroa i Bø
STAUT
Isac Elliot
Sirkus Shopping 18:00
A-Lee
Tennishallen 19:00
Katastrofe
Niveau 22:00
23 August
A-Lee
Høgskolen i Molde
Staysman & Lazz
Kvernevikdagen 21:15
29 August
Staysman & Lazz
Geitnes i Lyngen
Katastrofe
Momarkedet
30 August
Robin og Bugge
STAUT
05 September
Madcon
Studentsamfunnet i Ås, Aud Max
Katastrofe
Herøy Kulturhus
The Main Level
Herøy Kulturhus
06 September
Ni Liv
Erik og Kriss
Granittrock Grorud
Katastrofe
Vågsenteret
Byting
Valle Motel
11 September
Cir.Cuz
Potetfestivalen 20:00
Katastrofe
Potetfestivalen
Robin og Bugge
Potetfestivalen 20:00
Staysman & Lazz
Potetfestivalen 20:00
12 September
Didrik og Emil Solli Tangen Grunnlovskonsert
Askim Kulturhus
Klovner i kamp
Studentersamfundet i Trondhjem - storsalen 22:30
13 September
Jenny Skavlan
Sirkus Shopping 14:00
19 September
Katastrofe
Gressvik aktivitetshus
26 September
Katastrofe
Hamarmartn
Staysman & Lazz
Hamarmartn
27 September
Katastrofe
Bøhallen 21:40
08 Oktober
Atle Pettersen
09 Oktober
The Main Level
Sandvika Storsenter, Helsetorget
10 Oktober
STAUT
17 Oktober
Trang Fødsel
City Scene
18 Oktober
STAUT
23 Oktober
Venke Knutson
Lillestrøm Kultursenter
24 Oktober
STAUT
Studentsamfunnet i Ås, Aud Max
25 Oktober
Sjuende Far i Huset
Byting
Nedre Berg Gård
STAUT
Nedre Berg Gård
28 Oktober
Atle Pettersen
22:00
30 Oktober
Didrik og Emil Solli Tangen Grunnlovskonsert
Harstad Kulturhus 19:30
08 November
Byting
Ni Liv
Valle Motel
10 November
Staysman & Lazz
Festdager i Stavanger 19:30
Katastrofe
Festdager i Stavanger
14 November
STAUT
Privat Cafe & Bar
15 November
Atle Pettersen
Madcon
Quality Airport Hotel Stavanger AS
22 November
Ni Liv
06 Desember
Byting
28 Mars
STAUT